top of page

Usługi
ReleaseMe

Terapia ReleaseMe jest autorskim projektem uwalniania napięć psychosomatycznych, który zawiera w sobie fuzję wiedzy opartej na aktualnych badaniach naukowych o ludzkim ciele, psychologii, neuroanatomii oraz mądrości holistycznej naturalnej medycyny.

Jest to chęć odpowiedzenia na "lukę" i ogromne zapotrzebowanie do rozwiązań dających poczucie sprawczości i bezpieczeństwa

w trakcie leczenia zaburzeń psychosomatycznych.  

W ReleaseMe stosuję pionierską regulacyjno-redukującą metodę Dryfowania, która odnotowuje wysoką skuteczność w niwelowaniu napięć

i łagodzenia chronicznego bólu oraz zatrzymywania ataków paniki, dysocjacji i poczucia derealizacji. Stosujemy tzw. "pamięć ciała" .

Wizyta konsultacyjna

180 zł 

Na początku naszej wspólnej drogi proponuję wizytę konsultacyjną, na której mogę zapoznać się z uciążliwymi dolegliwościami i zbadać ciało pod kątem odruchów neurologicznych.  W swojej pracy biorę za wzór i kieruję się zasadami etyki i przestrzeganiem wymogów etycznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

2

Konsultacja On-Line

150zł 

W celu umówienia się na konsultację On-Line zadzwoń uprzednio pod:

+48 512417658. Konsultacja odbywa się na platformie Google Meet (wymagana skrzynka pocztowa Gmail). Wizyty On-Line są ustalane bezpośrednio z terapeutą.

3

Trening regulacji emocji i stresu

150 zł 

Trening regulacji psychosomatycznej polega na pracy z ciałem, w której "uczysz się" ciała, kontaktu z nim oraz z emocjami, które pojawiają się w trakcie ćwiczeń. Trening pomaga wyzwolić zblokowane emocje, a ja jako terapeuta oferuję w tym czasie swoje wsparcie oraz bezpieczne miejsce do ich ekspresji. Równocześnie wdrażane są "narzędzia zabezpieczające", które są jak pierwsza "samopomoc" w życiu poza gabinetem.

( Czyli co mogę zrobić z ciałem, gdy doznaję hiperwentylacji, ataku paniki czy też epizodu dysocjacji?)

4

Neuro - reset

150 zł 

Integracyjna technika oparta na opracowanych i sprawdzonych naukowo teoriach tj. teoria poliwagalna S. Porgesa i D. Dana, EFT, metoda Jacobsona, refleksoterapia, MBSR czy podejście pracy z ciałem A.Lowena oraz wiedzy z zakresu neuroanatomii. Neuro - Reset® za pomocą odpowiedniego ułożenia ciała, stymulacji odpowiednich punktów i techniki oddechowej i „pracy mięśniowej” z terapeutą, działa bezpośrednio na układ nerwowy, jego system samoregulacji, możliwość naturalnego „wyrzucenia” nadprodukcji neuroprzekaźników i regulacji stresu. Jest to działanie oparte na tzw. przesunięciu reakcji organizmu w czasie, gdzie ciało odczuwa wykonaną pracę przez terapeutę i „resetuje się” samoistnie poprzez AUN. W gabinecie ReleaseMe jest to najczęściej używane i wybierane przez pacjentów narzędzie, ponieważ cechuje się szybką skutecznością i reakcją na działanie. Dodatkowo część tej techniki stanowi ważny element narzędzia zabezpieczającego podczas ataków paniki oraz 
w walce z bezsennością. 

Działamy na autonomicznej hierarchii układu nerwowego.

Uwaga: Każdy układ nerwowy jest inny i może różnie reagować. Dopiero po 1-2 wizytach jesteśmy w stanie stwierdzić ile czasu układ nerwowy potrzebuje, aby się przeprogramować. Pierwszym istotnym i wyczekiwanym objawem jest senność - dlatego sesje są przeprowadzane w późny godzinach popołudniowo- wieczornych.

5

Masaż psychosomatyczny

160zł

Połączenie terapii mięśniowo-powięziowej z neuro-resetem oraz specjalnymi technikami oddechowymi. Podczas terapii pacjent odczuwa odprężenie, zezwala sobie na "odpuszczenie" napięciom. Zabieg zalecany jest dla osób, które są bardzo przebodźcowane i przeciążone stresem.

6

Terapia mięśniowo-powięziowa/

masaż leczniczy

150zł

Zastosowanie terapii leczniczej z ukierunkowaniem na konkretny problem. Terapia jest przeciwbólowa i przeciwobrzękowa.

7

Masaż transbukalny /

leczenie bruksizmu

150zł

Specjalistyczny masaż redukujący napięcia żuchwy i twarzoczaszki. Pobudza mikrokrążenie. likwiduje limfatyczne zastoiny twarzy, pomaga przy problemach stomatologicznych/ zaciskanie zębów, zgrzytanie, ścieranie.

strona grafikafff.png

Współpraca

Strefa przyjazna mniejszościom

W celu podjęcia współpracy  kontakt: +48 512 292 910

bottom of page